Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arben Jorgji - Surrat Rrumbullake Gjysme Napolone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Surrat Rrumbullake Gjysme Napolone".
3. Video është e këngës "Surrat Rrumbullake Gjysme Napolone", por nuk këndohet nga Arben Jorgji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arben Jorgji - Surrat Rrumbullake Gjysme Napolone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

24/06/2019

2019-06-24T13:19:44+00:00Ike nga Verria
shkele ne debore
surrat rrumullake
gjysmenapolone

Dy shishe me vere
mi mbaje ne dore
surrat rrumullake
gjysmenapolone

Pa na hap dollapne
dhe na nxirr ca molle
surrat rrumullake
gjysmenapolone

O hiq e zglidh kepucet
leri ne ballkon
surrat rrumullake
gjysmenapolone

O hiq e zhvish kemishen
moj vare ne perone
surrat rrumullake
gjysmenapolone.


Më Shumë Këngë Nga Arben Jorgji:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet