Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arben Kurteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Arben Kurteshi është një shkrimtar. Shkollën fillore e kreu në SHF “Selami Hallaçi”, ndërsa të mesmen në gjimnazin “Zenel Hajdini”, drejtimi i mjekësisë. Më 1991 migroi në Zvicër, ku edhe vazhdoi shkollimin në Kolegjin Akademik “Akademie Gesellschaft” (AKAD) në Cyrih, drejtimi Ekonomi e ndërmarrjeve. Arbeni është njohës i mirë edhe i gjuhës gjermane, angleze dhe frënge. Përveç punës profesionale si menaxher farmaceutik, ai merret edhe me shkrime, kryesisht t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Sajmir Hide

Shkëlqim Ziraj

Ilir Koro

Lulzim Kalaj

Sotiraq Naci

Kasam Shaqirvela

Mehmet Disha

Met Sadiku (Poet)

Imarton Osmani

Benjamin Krasniqi

Tags: Arben Kurteshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet