Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arben Mjetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Arben Mjetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. AUTOBIOGRAFI E Arben Ndue Mjetaj: Qysh n'moshen 14 vjeçare n'vitin 1998, jam aktivizu korist n'korin e kishes françeskane per rreth 6 muaj dhe i kam shkeput maredhanjet me muziken deri n'vitin 2005 n'moshen 21 vjeçare. Prej vitit 1998-2002 kam studiu n'shkollen e mesme t'pergjithshme "Jordan Misja"Shkoder. Prej vitit 2002-2006 kam studiu ne Universitetin"Luigj Gurakuqi" fakulteti i infermieristikes,dega Infermieri e pergjithshme, Shkoder. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Behar Lekaj

Tini (Vlorentin Vladi)

Fifty

Arbër Arapi

AroGanti

Ummet

Big Night

Ismet Aloshi

Meti Maloku

Admir Prekaj

Tags: Arben Mjetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet