Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbenita Arifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Arbenita Arifi është një këngëtare. 3 vjet ka jetu ne Angli dhe ka ardh ne Kosov ne vitin 2000. ka filluar shkollen fillore ne Emin Durak (ne prishtin) kanga e par osht Lamtumir Shoqni (Matura) tekstet i shkrun vet....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donna

Linda Hyseni

Alma Saramati

Jona Jasimi

Feti Peraj

Laura Lila

Alba Ymerhalili

Laureta Hasani

Festime Berisha

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Tags: Arbenita Arifi, Been-Oo, Been'oo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet