Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Aliu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arbër Aliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Arbër Aliu publikon albumin "Kenge Dasmash 2016". Në vitin 2017, Arbër Aliu merr pjesë në Albanian Star 2017. Në vitin 2018, Arbër Aliu publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Albanian Star

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

Kenge Dasmash 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ferki Veseli

Fidaim Gashi

Afrim Spahiu

Faton Avdyli

Iljas Limani

Qemal Stafasani

Arbnor Dulla

Arber Mavraj

Bujar Gashi

Lirigzon Emini

Tags: Arbër Aliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet