Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Arapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Arbër Arapi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Në vitin 2002, Arbër Arapi merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Dhjetor 2003, Arber Arapi merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Bota Ime". Në Dhjetor 2004, Rosela Gjylbegu & Arber Arapi marrin pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Peshperitje Zemrash". Në Dhjetor 2006, Arber Arapi merr pjesë në Festivali i 45-të në RTSH me këngën "Në Fund Të Botës". Në Nëntor 2007, Marsida Saraci & Arber Arapi marrin pjesë në Kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Bashkëshorti i

Marsida Saraçit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Admir Prekaj

Marlen Qelia

Behar Lekaj

Fatjon Hoxha

Arben Mjetaj

Big Night

Diamond

Ummet

Tini (Vlorentin Vladi)

Eroll Dogani

Tags: Arber Arapi, Arbër Arapi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet