Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Berisha

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Bajram Curri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Arbër Berisha është një shkrimtar i njohur. Arbër (Bajram) Berisha ka lindur në qytetin Bajram Curri të Tropojës, në Shqipëri. Mësimet e para i mori në vendlindje në shkollën fillore “Konferenca e Bujanit”, ndërsa në periudhën 2001-2005 ai kreu Medresenë e Mesme “Alaud-din” në Prishtinë ku diplomoi si hoxhë. Mëpas studimet e shkallës së dytë i vazhdoi në Prishtinë gjatë periudhës 2007-2010, ku kreu Fakultetin Filozofik në Universitetin e Prishtinës, dega e Historisë së Përgjithshme ku në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Imer Raçi

Kenan Berisha

Arben Dreshaj

Dhimiter Nica

Mehmet Bislimi

Imri Trena

Sulejman Krasniqi

Fahredin Shehu

Leo Gjata

Trifon Xhagjika

Tags: Arbër Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet