Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arber Elezi & Flaka Krelani - Nuk Mundem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Arber Elezi & Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arber Elezi & Flaka Krelani - Nuk Mundem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Flaka Krelani

09/10/2013

2013-10-09T15:35:20+00:00Arber Elezi:
Kjo bote pa ty fare ska kuptim, t'jetoj pa ty aspak sja vlen.

Flaka Krelani:
Jetonim nje jet ku asgje sna mungonte e ti kishe deshir qe koha aty te ndalonte

Arber Elezi,Flaka Krelani:
Nuk mund tet harroj ti ishe krijesa e jetes sime shume plag po me shkatojn dashurija e jetes sime.

Flaka Krelani:
Nuk mund tet harroj jo nuk mundem ket gje ta bej.

Arber Elezi,Flaka Krelani:
E per mua shume me mire, qe koha te ndaloj

Flaka Krelani:
Kjo bote pa ty fare ska kuptim, te jetoj pa ty aspak sja vlen

Arber Elezi:
Jetonim nje jet ku asgje sna mungonte, e ti kishe deshir qe koha aty te ndalonte

Arber Elezi,Flaka Krelani:
Nuk mund tet harroj ti ishe krijesa e jetes sime shume plag po me shkatojn dashurija e jetes sime.

Arber Elezi:
Nuk mundem tet harroj, jo nuk mundem ket gje ta bej

Arber Elezi,Flaka Krelani:
E per mua shume me mire qe koha aty te ndaloj....!!!


Ky tekst u dërgua nga Vlora
Më Shumë Këngë Nga Arber Elezi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet