Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  210
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Flaka Krelani është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Karriera e Flaka Krelanit i ngjan ndezjes se nje zjarri te ngadalte, por te sigurt. Ajo ishte vetem 13 vjec kur per here te pare nisi te angazhohej ne skenen lokale te muzikes rock ne qytetin e saj te lindjes, Gjakove. Por kjo ishte thjesht zanafilla. Pervoja ne lokalet e muzikes live ishte e dobishme, por e pamjaftueshme. Ajo nisi studimet e mesme ne liceun artistik te Prishtines per kanto. Deri ketu, gjithcka po shkonte qetesisht. Deri sa erdhi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finaliste në

Ethet E Së Premtes

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Komente

3 🔥Xperimental (2016)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

8
9
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Orgesa Zaimi

Merita Gashi

Fjolla Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Xhevahire Bytyqi

Anduena Tahiri

Dorina Xerxa

Monika Salihu

Blinera Krasniqi

Malda Susuri

Tags: Flaka Krelani, Flaka


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet