Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Hajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Arbër Hajdari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arbër Hajdari ësht nje këngëtar i ri nga Kosova, i cili publikoi këngën e tij te re "Real-Talk"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nikinjoo

4NI

ELAI

J Albz

Double-K

Totti

King Kriss

Mc Qlira

Immortal X

Dion

Tags: Arbër Hajdari


Komente mbi këtë artist