A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arber Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arber Krasniqi është një këngëtar i njohur. Arbëri, është një kompozitor i këngës dhe muzikës filmike e teatrale, ai së fundmi ka kompozuar edhe një kënge për një film të prodhimit amerikan të titulluar “My Secret War” me producente e skenariste, Rina Hajra. Më datë 10 Tetor 2014, Arber Krasniqi publikon videoklipin "Une E Ti", në bashkëpunim me Arta Krasniqi. Më datë 31 Mars 2017, Arber Krasniqi publikon videoklipin "I Need Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gilan G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Ramiz Jusufi

Fati Sinani

Ilir Kazaferri

Genti

Rapp Dogg

Erkan Kumanova

Mc Mitrovicali

Rrahim Struja


Tags: Arber Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019