Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arber Maliqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arber Maliqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Shtator 2014, Arbri Maliqi publikon videoklipin "Cdo Gje Mbaroi". Më datë 31 Janar 2018, Arber Maliqi publikon videoklipin “Vetëm Për ty” pas një angazhimi mjaft të gjatë në të. I prodhuar nga K Master, në tekst të vet artistit, kënga është mjaft atraktive. Projekti është finalizuar në studion e PINT, ku edhe është pjesë K Master. Videoklipi është punuar nga produksioni Hokus Pokus. Më datë 18 Maj 2019, Arber Maliqi publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Markel

Lon Shkodra

Benny (Benjamin Ajrullahu)

Verim Zendeli

Xhustino Hasani

Defrim Deda

Albert Radi

Dedi

Anxhelo Miho

Loni Gashi

Tags: Arber Maliqi, Arbri Maliqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet