Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arber Mavraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arber Mavraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 18 Janar 2019, Arber Mavraj publikon videoklipin "Falje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Diamant Sinanaj. Në vitin 2019, Arber Mavraj publikon albumin "Live 2020"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2020 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qemal Stafasani

Fidaim Gashi

Bujar Gashi

Ferki Veseli

Arbnor Dulla

Festim Hysenaj

Faton Avdyli

Afrim Spahiu

Arbër Aliu

Iljas Limani

Tags: Arber Mavraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet