TEKSTESHQIP

Arber Mavraj
Ike Ne Gurbet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ike Ne Gurbet" kënduar nga Arber Mavraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kompozimin dhe për okestracionin është përkujdesur Blerim Haziri, teksa autor i tekstit është Arbresha Bacaj Mavraj.