A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbesa Gashi

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Arbesa Gashi is a singer of Modern Traditional music. Më datë 15 Maj 2019, Arbesa Gashi publikon videoklipin "Kiss", në bashkëpunim me Blerim Gashin....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fitore Berisha

Dhurata Duka

Eli Tufa

Majlinda Bajrami

Elhame Ahmetaj Guhelli

Fjorela Forde

Arjeta Krasniqi

Nevrije Demolli

Qendresa Demaj

Erlinda Balaj


Tags: Arbesa Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019