Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbi Pelushaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Arbi Pelushaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Arbi Pelushaj merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Më datë 11 Tetor 2019, Gussi publikon videoklipin "Ana", në bashkëpunim me Arbi Pelushaj. Produksioni audio u realizua nga Alban Furtuna....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vikus

Adil Nuredini

Rod

Geraldo Ndoci (Aldo)

Glejvis Lleshaj

Mustafa Llani

GeryC

Frenkli Vjero

Herbert Alemi

Beesy

Tags: Arbi Pelushaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet