Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arbnor Dulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Arbnor Dulla është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Faton Avdyli

Qemal Stafasani

Festim Hysenaj

Fidaim Gashi

Ferki Veseli

Arber Mavraj

Iljas Limani

Bujar Gashi

Afrim Spahiu

Lirigzon Emini

Tags: Arbnor Dulla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet