Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arbnora Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arbnora Abazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Arbnora Abazi merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Roni Ne Internet". Në Qershor 2014, Arbnora Abazi merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Super Yll Më Thonë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Blorentina Morina

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Rea Rexhepi

Anamaria Isufaj

Erika Ahmeti

Fortesa Berisha

Vesa Kiseri

Shejla Sylejmani

Tags: Arbnora Abazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet