Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnora Bahtijari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  112
BIOGRAFIA: Arbnora Bahtijari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2003, Arbnora Bahtijari merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Violina". Në Qershor 2005, Arbnora Bahtijari merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Rebel". Në Qershor 2006, Arbnora Bahtijari merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Nostalgjia". Më datë 19 Nëntor 2006, Arbnora Bahtijari publikon videoklipin "Dani Lazdrani"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzona Kryeziu

Dhurata Haliti

Donika Zhushi

Yllka Rexha

Estela Nikoliqi

Elvira Morina

Dea Sabriu

Lirika Krasniqi

Triola Jakupi

Arta Grajqevci

Tags: Arbnora Bahtijari, Arbnora Bahtjari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet