Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnora Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  105
 • Vendlindja:
 • Therandë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Arbnora Kelmendi është një poete e vogël. Studion në shkollën fillore të mesme të ulët "Shkëndija".Eshte nxënëse shembullore dhe e shkëlqyer. Shkruan poezi(jo të botuara). Nuk ka botuar asnjë libër, por shumë shpejt pritet që të botojë librin e saj të parë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Albena Bajraktari

Djellza Behramaj

Florentina Sopjani

Ezana Morina

Alberita Rashani

Rinesa Hamzaj

Anisa Berisha

Anjesa Beqa

Genta Maliqi

Erita N.Bytyqi

Tags: Arbnora Kelmendi


Komente mbi këtë artist