Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnora Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Arbnora Rexhepi është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Arbnora Rexhepi filloi te kendoje ne festivalin per femije qe nga mosha 5 vjecare. Më datë 26 Janar 2012, Arbnora Rexhepi publikon videoklipin "Ç'ka Të Vesh" dhe ka shkruajtur vete tekstin e kenges. Më datë 26 Nëntor 2012, Arbnora Rexhepi publikon videoklipin "Gezuar Shqiperi". Muzika e këngës u punua nga Hysni Klinaku, teksti u shkrua nga vetë Arbnora Rexhepi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Hysni Klinaku. Në Prill 2014, Arbnora Rexhepi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Roza Sadiku

Anika Berisha

Edueda Salihaj

Blinera Muzhaku

Lorina Dula

Elta Ademi

Erza Hoti

Sala Jashari

Vesa Berisha

Albana Berisha

Tags: Arbnora Rexhepi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet