Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnore Kleçka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Arbnore Kleçka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 3 Qershor 2015, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Gurbeti Si Xheneti". Në vitin 2015, Arbnore Kleçka publikon albumin "Cka Prizreni Ce Po Dridhet". Më datë 13 Mars 2016, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Më Mungon". Më datë 2 Shkurt 2018, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Block Ne Fb". Më datë 8 Dhjetor 2018, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Vajza Ime Elena"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentCka Prizreni Ce Po Dridhet (2015)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Halide Piskala

Drandofile Rama (Filja)

Majlinda Topanica

Raimonda Kovaçi

Sanimete Krasniqi

Sala Maloku

Shemsie Gashi

Xhemile Veselaj

Blerina Gashi

Valbona Spahiu

Tags: Arbnore Kleçka, Arbnore Kleqka, Arbnore Klecka, Arbnora Kleqka


Komente mbi këtë artist