Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arbri Dhe Shkupi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arbri Dhe Shkupi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2006, Arbri & Shkupi marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Skënderbeu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arizana Dhe Adea Zekaj

Eduard Dhe Bleard

Vellezrit Kuqi

Ela Dhe Bora

Havushe Dhe Andrin Salihi

Sara Dhe Adea

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Bora Dhe Zijush Elezi

Laura Dhe Bleona Hashani

Erlini Dhe Ervini

Tags: Arbri Dhe Shkupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet