Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbri Dhe Shkupi

Arbri Dhe Shkupi
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Arbri Dhe Shkupi është duo artistësh. Në vitin 2006, Arbri & Shkupi marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Skënderbeu".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0