Ard Gashi
Ard Gashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ard Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Korrik 2019, Ard publikon videoklipin "E Tash". Më datë 28 Nëntor 2020, Shaolin Gang, GRMV & Ardi publikojnë videoklipin "Zemer". Më datë 14 Janar 2021, Shaolin Gang, GRMV & Ardi publikojnë videoklipin "Zemër (Cryjaxx, Erøs & Nani Remix)". Teksti i këngës u shkrua nga Shaolin Gang, Etnon & GRMV. Më datë 13 Mars 2022, Ard Gashi publikon videoklipin "Thuje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bini Nebihu. Videoklipi u pr...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0