Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ard Gashi - Vajto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ala pot du, e pse me mu po lun hala
ket zemer pse don me e nda
ah sa mke vra
ma mir ti
2x vajto vajto vuj per mu ton naten
vajto vajto se na dy e patem
vajto mos u kthe mo
veq smun me thon qe stkom dasht kurr un

ti ke pyt ti ke pyt e nuk tkan kallxu
sa her keq jom kon ti sje kon me mu
tash po ni tash po ni qe koke pendu
a thu…!

ti ke pyt ti ke pyt e tash tkan kallxu
got mas gote per ty sa kom vajtu
aaaaah moj dashni tona tzezat mi bone ti

ma mir ti
2x vajto vajto, vuj per mu ton naten
vajto vajto se na dy e patem
vajto… mos u kthe mo
veq smun me thon qe stkom dasht kurr unnnn

ma mir ti vajto vajto, vuj per mu ton naten
vajto vajto se na dy e patem
vajto… mos u kthe mo
veq smun me thon qe stkom dasht kurr unnnn


Ky tekst u dërgua nga GylxhiArd Gashi
Publikimi: 20/07/2023
Produksioni: Sbs Entertainment


Ard Gashi - Vajto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajto".
3. Video është e këngës "Vajto", por nuk këndohet nga Ard Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ard Gashi:


Komente 0