Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardi G'B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Ardian Thaçi
BIOGRAFIA: Ardi G'B është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Korrik 2012, Ardi G merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Ca Mendoj Per Ty", në bashkëpunim me Dikkle. Në Nëntor 2013, Ardi G’b merr pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Le T’folin". Më datë 26 Maj 2018, Doruntina publikon videoklipin "Energy", në bashkëpunim me Ardi G'B....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Gruda

Mad Flow

Bidaki

Pepi

Gjonny

Wllatki

Blackfire

Snoopy-G

Legjenda

LT-One

Tags: Ardi G’B, Ardi Thaqi, Ardi G, Ardian Thaçi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet