Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ardi (Ardi Kajtazi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Ardian Kajtazi
BIOGRAFIA: Ardi (Ardi Kajtazi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ardi eshte vellau i Gjires dhe Lenes. Edhe ai eshte nje kengetar dhe ka disa kenge me kengetaren Gjira Kajtazi. Më datë 13 Shkurt 2012, Gjira publikon videoklipin "Fati Ne Fatekeqsi", në bashkëpunim me Ardi Kajtazi. Më datë 8 Shtator 2013, Ardi Kajtazi publikon videoklipin "Pse Kjo Zemer Po M'dhemb?", në bashkëpunim me Gjira. Më datë 14 Shtator 2014, Gjira publikon videoklipin "Sene T´fëlliqta", në bashkëpunim me Ardi Kajtazi. Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Gjirës

Vëllai i

Albulena Kajtazit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Uki Latifi

J Gashi

John Shahu

Shkelqim Berberi

Seven Saraqi

Stanaj

Mozzi

Anxhelo Koci

Nusran Fera

Pitt

Tags: Ardi Kajtazi, Ardi, Ardian Kajtazi, Ardjan Kajtazi, Gjira


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet