Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Durres 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 55 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ardi Omeri është një shkrimtar i njohur. Albar Luan Omeri, i njohur si Ardi, eshte banues ne Durres dhe ka studiuarnne Akademia Ushtarake Skennderbej 1978-1985. Moderator ne Radio Menaxher ne shtypshkronje Drejtor shtepie Botuese Kryeredaktor reviste Moderator televiziv Ntv, Adria Net Redaktor librash me poezi Ideator dhe moderator aktivitete artistiko-kulturore Poet- Shkrimtar Librat e botuar I Munduri i Nates Puthma Shpirtin Skalitur me buze shpirti Zhgenjimi I Adam...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Odise Gremo

Viktor Canosinaj

Mihal Gjergji

Fatmir Terziu

Ferdinand Laholli

Sahit Shala

Brahim Avdyli

Xhenc Bezhi

Liri Loshi

Nexhat Halimi

Tags: Ardi Omeri, Albar Omeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet