Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardi Omeri
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 11 Nentor 1964
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ardi Omeri është shkrimtar i njohur. Albar Luan Omeri, i njohur si Ardi, eshte banues ne Durres dhe ka studiuarnne Akademia Ushtarake Skennderbej 1978-1985.

Moderator ne Radio
Menaxher ne shtypshkronje
Drejtor shtepie Botuese
Kryeredaktor reviste
Moderator televiziv Ntv, Adria Net
Redaktor librash me poezi
Ideator dhe moderator aktivitete artistiko-kulturore
Poet- Shkrimtar

Librat e botuar

I Munduri i Nates
Puthma Shpirtin
Skalitur me buze shpirti
Zhgenjimi I Adamit
Udhetari i perjetshem
Puthje pa lamtumire
Mallkimi i Shen Valentinit
Puthjet e heshtura
Tingulli i Heshtjes

Tel Mob +355 69 5743304
Email ardihbp4@gmail.com

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist