A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ardian Bujupi - Sex Machine


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/05/2011

2011-05-05T16:48:01

Shout: Fellas I'm ready to get up and do my thing
I wanta get into it man you know...
Like a like a sex machine man
Movin'... doin' it you know
Can I count it off? (Go ahead)

Spoken: One two three four!

Get up get on up
Get up get on up
Stay on the scene like a sex machine

Wait a minute!
Shake your arm then use your form
Stay on the scene like a sex machine
You got to have the feeling sure as you're born
Get it together right on right on.

Get up get on up...

I said the feeling you got to get
Give me the fever in a cold sweat.
The way i like it is the way it is;
I got mine and don't worry' bout his

Get on up and then shake your money maker
Shake your money maker...


Lyrics submited by  artta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019