Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Bujupi - Warum Gerade Er?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Warum Gerade Er?".
3. Video është e këngës "Warum Gerade Er?", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Warum Gerade Er?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

1 🔥

23/01/2012

2012-01-23T18:48:53+00:00

das für ein ganz bestimmten Junge der uns leider viel zu früh verlassen hat

er hat sein leben noch vor sich gehabt
ein hübscher junge 20 jahre alt
von der energie jeder hat ihn geliebt
einfach weg viel zu früh

warum warum gerade er
wir vermissen dich so sehr (so sehr)
sage mir nur warum warum gerade er
noch so jung das ist nicht fair

ich kann mich noch erinnern an deine worte
an dein lächeln und an alles an dir
was ist daraus geworden wer hatte je gedacht
das wir dich verlieren

warum warum gerade er
wir vermissen dich so sehr
sag mir nur warum warum gerade er
noch so jung das ist nicht fair

doch wir beten für dich und wir glauben an dich
das du oben bei gott jetzt am Himmel bist
zu uns runter blickst mit einem lachen im gesicht
wir vermissen dich hoffe das du glücklich bist

er hat sein leben noch vor sich gehabt
ein hübscher junge aus der nachhbarschaft
von der energie jeder hat ihn geliebt
einfach weg viel zufrüh

warum warum gerade er
wir vermissen dich so sehr
sag mir warum warum gerade er
noch so jung das ist nicht fair


Ky tekst u dërgua nga Zamira   Gonaaa
Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet