Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Bujupi - Boom Rakatak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boom Rakatak".
3. Video është e këngës "Boom Rakatak", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Boom Rakatak  (Feat. Big Ali, Dj Mase & Lumidee)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  85

Këngë e albumit:

"Ardicted"

Komente

13 🔥

29/08/2014

2014-08-29T20:57:06+00:00Boom Raka Tak Tak, I know your pasion
Boom Raka Tak Tak

Ayy, yes you know you're hot
Not that easy to get in contact with you
Be- belive it or not, I got everything that you want
Yes, it's true, true
Baby, it's not old... It's new school
Drop that over make me feel so good
Baby, what I really want could be wrong
She want to take me out of the club
Baby, slow it down
She will get that what a b**** deserves
I'm all in now
ref:2
Boom Raka Tak Tak, I know your pasion
Boom Raka Tak Tak, give me some action
Has boss a pasion


Ky tekst u dërgua nga JessicaB
Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet