Audio

Ardian Bujupi - As-Salamu Alaykum  (Feat. Kurdo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2013

2013-05-12T14:34:36


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "As-Salamu Alaykum" kënduar nga Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Bujupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...