A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ardian Bujupi - A Po Don Me


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  36

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/06/2015

2015-06-20T18:26:02

Prishtina...
Tirana...

A po, a po, a po don me?
A po don me?
A po, a po, a po, a po don me?
A po don me? A po don me?
A po,a po, a po, a po don me?

Eja ma ngat,
Te une n'club,
Që kemi fat, ti do te jesh e imja,
Hajde edhe pak,
Ooh edhe pak,
Ooh edhe pak,
(Njo, dy, tre, kater)
Po shihet linja,
Yeah, ah, trupit, I get stupid,
Get outta here,
Just loose your fear,
Come closer my dear.

Ref.
A po, a po, a po don me?
A po don me?
A po, a po, a po, a po don me?
A po don me? A po don me?
A po,a po, a po, a po don me?

Krejt e din qe je perfekt,
E para kujt si flet, ohhh,
Në fillim, un ta jap nje kompliment,
Me t'nxon nuk e kam leht, ohooo

Sikur në shtrat, lazdrohu pak,
Mos me rri larg,
I njeh epshet e mia,
Çfar trupi, I get stupid,
Get outta here,
A po vjen me mu (me shku te shpija)?

Ref.
A po, a po, a po don me?
A po don me?
A po, a po, a po, a po don me?
A po don me? A po don me?
A po,a po, a po, a po don me?


Lyrics submited by Gentiana   libertta2
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019