Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Bujupi - Zina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zina".
3. Video është e këngës "Zina", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Zina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Rahat"

Komente

Asnjë Koment

28/03/2019

2019-03-27T23:00:02+00:00Ey, yeah, yeah, yeah
Blah, pam, bam-bam-bam-bam
Ey, yeah, yeah, yay
Pa-ram-pam-pam

Und sie bleibt da, Zina
Sie läuft mit den Sneakers am Block
Sie braucht keinen Star, Zina (ey-yeah)
Elegant, aber Straße im Kopf
Ja, denn sie bleibt da, Zina (ja, sie bleibt da)
Die Welt schon geseh'n, aber kommt
Zurück in die Favela (in die Favela)
Denn ihr Herz schlägt für grauen Beton (ey, ey, ey)
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina (oh-oh)
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina

Man weiß, sie war da, man muss sie nicht seh’n (nein, nein, nein)
Es liegt in der Luft noch der Duft vom [?]
Sie drinkt ihren Tee im Shisha-Café
Das Licht der Siren'n stört mich, wenn sie schläft (pam, pam, pam, pam)
Oh Zina, Zina
Ich hör' deine Stimme nachts
Oh Zina, Zina
Nur für dich bleibe ich wach
Ohh Zina, Zina
Seh’n die Welt vom zehnten Stock
Oh Zina, Zina
Emmertsgrund bleibt unser Block

Zina, Zina, Zina
Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina

Und sie bleibt da, Zina (und sie bleibt da, Zina)
Sie läuft mit den Sneakers am Block
Sie braucht keinen Star, Zina (braucht keinen Star)
Elegant, aber Straße im Kopf
Ja, denn sie bleibt da, Zina (sie bleibt da)
Die Welt schon geseh'n, aber kommt
Zurück in die Favela (in die Favela)
Denn ihr Herz schlägt für grauen Beton (ey, ey, ey)
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina (oh-oh)
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina

Nein, sie will kein teures Dinner zu zweit (nein, nein, nein)
[?] ist für sie 'ne Nacht in Dubai
Sie ist auch heiß in 'nem Anzug von Nike
Zufrieden mit dem, was den andren nicht reicht
Oh Zina, Zina (ey, ey, yeah)
Warum sie im Ghetto blieb
Oh Zina, Zina
Weil sie das Ghetto bliebt
Ja, ohh Zina, Zina (ey, yeah, ey)
Sie braucht keine Penthouse-Suite
Weil Zina, Zina
Aus dem Blockhaus viel mehr sieht

Zina, Zina, Zina
Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina (bada-bam-bam-bam-bam)

Und sie bleibt da, Zina (ey, ey)
Sie läuft mit den Sneakers am Block
Sie braucht keinen Star, Zina (keinen Star)
Elegant, aber Straße im Kopf
Ja, denn sie bleibt da, Zina (denn sie bleibt da)
Die Welt schon geseh'n, aber kommt
Zurück in die Favela (in die Favela)
Denn ihr Herz schlägt für grauen Beton (ey, ey, ey)
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina (Zina, Zina)
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina, Zina, Zina
Zina (Zina, Zina)


Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet