Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Ardian Bujupi - Arrita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

04/07/2019

2019-07-04T11:00:04+00:00Aj aj aj
Ardian, yo
Bam bam bam boom boom boom

Jeta krejt guz, krejt hallakama
Femnat si kuklla, djemtë nëpër gara (Wrrm, wrrm)
Ulu perpara
We go fast, Prishtina, Tirana, ey, ey, ey
Po t'vjen inat ty, motorrat bojn 8-shen 12 sahati (Wrrm, wrrm)
Dritat t'Bugattit, qikat n’top dhe nuk e din mami (Hahaha)

Ti e din mendte e mia (Hey, hey)
Unë për ty ekstazia (Hey, hey)
Ti don adrenalina (Hey, hey)
Unë për ty jam shpejtësia

[REF.:]
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
Arrita
Arrita

I bllokojmë rrugët like San Andreas
Si me kon n'dasme kolonat e reja
Ti du buzte, i ke bo t'reja
Ki me bo hasem tu shku nëpër neja, ai-ai-ai
Po i vjen inati se mi dojne
Këngët sikur bar Lazarati, bom-bom-bom
Full Instagrami, nuk e bëj t'madhe
Jam qaj Ardiani

Ti e din mendte e mia
Unë për ty ekstazia
Ti don adrenalina
Unë për ty jam shpejtësia

[REF.:]
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
Arrita (Hey, hey, hey, yeah, yeah)
Arrita (Hey, hey)

Ai-ai-ai-ai, dalim dalim (Hey)
Dalim dalim (Hey), dalim dalim
N'venin ton na rahat po rrime
Rahat po rrime s'o tu na ni
Ai-ai-ai-ai, dalim dalim
Dalim dalim, dalim dalim
N'venin ton na rahat po rrime
Rahat po rrime s'o tu na ni

[REF.:]
N'venin tem unë arrita
Arrita, arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt janë mafia
Mafia, mafia

Hey hey hey hey yeah yeah yeah
Ouh, haha, Ardian yo
Lalalala, nananana, arrita


Ky tekst u dërgua nga  Albafi239

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet