Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ardian Bujupi & Noah - Leyla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leyla".
3. Video është e këngës "Leyla", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi & Noah.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi & Noah - Leyla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Rahat"

Komente

Asnjë Koment

06/08/2019

2019-08-06T19:49:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Leyla" kënduar nga Ardian Bujupi & Noah.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shaolin Gang & Edi 585 - Leyla

Verse:
Ti veq talk shit eat shit
Prap per mu o njejt
Flowi magjik fly shit
Plazha jone ska njerz
Ju kom thone nuk bon mu gut
Ju kom thone qe sjena t’bute
Ju kom thon qe jem franqez
Zhytem Le Kuku
Tash veq n’seter rri
Em kujtohet n’baggy jeans
Em kujtohet n’highschool
Msusja jem u ra n’dashni
Krejt butikun e qoj n’shpi
Krejt mahalla jem e din
Si tem vjen mu malli i ri
Krejt kojshit e mi e din

Ref:
Krejt shqipet kuq e zi
Ley-Leyla
Krejt shqipet n’gjermani
Ley-Leyla
Lekt i bojm kuq e zi
Ley-Leyla
Xhamadani vija vi
Mashallah

Verse:
Leyla Leyla
Direkt aus Marbella
Ewa Ewa
Wir sehen uns später
(Heee..)
Von Nike sind die Träter
(Und..)
Für dich werd ich zum Täter
Sie sitzt im Panamera
Bruder ohne Fehler
Instagram Full
Doch ihr Mann aus Podujeva
Die jungs drehen durch
Und wollen ein Foto
Aber sie sagt nur
I’m in love with the coco

Ref:
Krejt shqipet kuq e zi
Ley-Leyla
Krejt shqipet n’gjermani
Ley-Leyla
Lekt i bojm kuq e zi
Ley-Leyla
Xhamadani vija vi
Mashallah

Marko Strazimiri & Imbro - Leyla

Lejla do ta veshe si kukull
Do mbaje taka per tu dukur
Katermbedhjete, ajo pa faj
Ajo
Do ta mbaje

I la shoqet Lejla
Per ninullat Lejla
Do te rritet Lejla
Bashke me foshnjen Lejla
Zemra rreh per zemren Lejla
Enderr dashurie Lejla
Nina-nana Lejla
Kenga jote Lejla

Pa petale neper floke
Fjale qe hidhen
Shkel ne toke
Si nje peme
Gjethen do mbaje
Lejla s'ka me kohe te qaje
Lejla s'ka me kohe te qaje

Mad Lion - Leyla

Shpat Kasapi & Fitore Gjonbalaj:

Leyla ley ley ley
Ley ley leyla
Leyla ley ley
Leyla ley ley ley
Ley ley leyla
Leyla ley ley
Ley ley leyla

Mad Lion:

Leyla mlohu pak moj
Se era po fryn e fustani t`tradhetoi
Pi lpine gishtat akullorja tka zhyte
Tu kan skuqe faqet mos i mshel syte
Leyla era jote po m`tere Leyla
Njersen po ma nxjerre
Leyla nalu vetch nji minut
Pllazha nuk ik ki kohe mos u ngut
Deshta me tvete vetch me nji fjale
Sa kena shance sonte me dale
Leyla sonte je ka bon drite
Sonte slypi me tpreke as me ta ngjite
Mos u skuq jom ka chelna me ty
U mata nji here e i thashe drejt nsy

Shpat Kasapi & Fitore Gjonbalaj:

Leyla ley ley ley
Ley ley leyla
Leyla ley ley
Leyla ley ley ley
Ley ley leyla
Leyla ley ley
Ley ley leylaMad Lion:

Leyla era flokt po ti chon
A je per nji gote caj rusi me limon
Me nji luge a dy a dy a tri sheqer
Ja kocka une ti gjej menihere
Leyla mjep zjarmi
Leyla don me mshkri
Leyla e shoh qe ta kana
Po nji “po” me ta nxerre duhet me dana
Leyla para teje po bllokoj
Goja pom merret e shpesh po belboj
Heeej kah i chove a je knej
Je ka menohesh ket sen pe vrej
As nuk pot nxen veni ven
Po patjeter duhet me ta than nji sen
Me tpa nana jeme tkish thane pa sherr
Boll e mire qike kokshe i lumi aj qe tmerrShpat Kasapi & Fitore Gjonbalaj:

Leyla ley ley ley
Ley ley leyla
Leyla ley ley
Leyla ley ley ley
Ley ley leyla
Leyla ley ley
Ley ley leyla
Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet