Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi & Ledri Vula - Gelato Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Ardian Bujupi:
Reff;
ka je ti ma vone?
dalim me vetura italiano
dite e nate po du me t’thon ti amo
trupi jot i embel si gelato to to to to

aaah,aaah si gelato, aaah aaah si gelato

Ledri:
please baby kallxom ka je nis
styl-in si modele
e me brande t’italisë
je ka dokesh nice
po m’pelqen kur po leviz
maserati vum, ikim si prej policise,
msheli syt
e kom nje surprize
po du me t’çu n’Greece
dhe fustanin me ta gris
foto nudo n’beach
hajde baby “cheese”
po m’pelqen kur po kesh
po m’vjen buzen me ta gic

ajo vjen edhe kcen balerina,
Thobt e asaj s’po mi nxen galleria,
latina,hot argentina
rram pam pa pa pa pam

Ardian:
Reff;
ka je ti ma von
dalim me vetura italiano
dit e nat po du me t’thon ti amo
trupi jot i embel si gelato to to to to

aaahhh,aaahhh si gelatoo,
aaahhh,aaahhh si gelato

Ardian:
kur dalim ne
krejt kam me ti ble,
fustanin Louis-V,sa e bukur je
rolls royce, saint tropez
modeli ma i ri
hajdee krejt i kallim i kallim veç une e ti
se me kon jeten me ty,ti se ki iden
ça kom ti fali,ti fali krejt
zemer sa her t’merr malli e une vij shpeejt

ajo vjen edhe kcen balerina,
fotot e asaj s’po mi nxen galeria
latina,hot argentina
ram pam pa pa pa pam

Reff;
ka je ti ma von
dalim me vetura italiano
dit e nat po du me t’thon ti amo
trupi jot i embel si gelato to to to to

aaahhh,aaahhh si gelatoo,
aaahhh,aaahhh si gelato


Ky tekst u dërgua nga AdelaArdian Bujupi & Ledri Vula
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2022
Video Produksioni: Entermedia
Produksioni: BledBeats
Mix & Master: Jetmir '9Milli' Sherifi


Ardian Bujupi & Ledri Vula - Gelato
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gelato".
3. Video është e këngës "Gelato", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi & Ledri Vula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:


Komente 0