TEKSTESHQIP

Mario Novembre & Ardian Bujupi
Wo Bist Du?
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Wo Bist Du?" kënduar nga Mario Novembre & Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.
 • Publikimi: 28/04/2023
 • Ora: 00:00
 • Renditja: Top 200
 • Ndrysho Videon
 • Dërgo tekstin
 • Dërgo akordet
 • Shtoje në playlist
 • Performon:
 • Më shumë info:
  Producer: The Ironix / Artox / Jrght
  Master: Hp Mastering
  Text: Dominik Lange / Mario Novembre / Ardian Bujupi
  Regie/Dop/Schnitt: Lukas Holler
  Executive Producer: Sebastian Lang
  Producer: Linus Heinzler
  Produktionsassistenz: Lea Kronmüller
  Runnerin: Laura Pflumm
  Lichtkonzept: Sascha Muschke
  Fotograf: Paul Kühl
  Models: Goldbunnys Agency