Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Kastrati
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ardian Kastrati është autor këngësh shumë i njohur. Ardian Kastrati është një nga kompozitorët më të njohur në të gjithë Shqiptarinë. Ai vjen nga Maqedonia dhe jeton në Shkup. Ka kompozuar këngë për artist mjaft të njohur shqiptar si: Genta Ismajli, Ryva Kajtazi, Lori etj. Aktualisht jeton në Shkup ku punon në studion e tij inçizuese.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist