Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Nuraj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ardian Nuraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 7 Janar 2011, Ardian Nuraj publikon videoklipin "Je E ëmbël". Më datë 12 Maj 2018, Ardian Nuraj publikon videoklipin "Nuk Besoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shqiprim Sylejmani

Merki Buduri

Burim Aliu

Haki Halimi

Afrim Muçiqi

Vllaznim Qukovci

Mark Gojani

Sovran Olluri

Osman Imeraj

Hajrë Behrami (Hajra)

Tags: Ardian Nuraj, Nura


Komente mbi këtë artist