Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Qokaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ardian Qokaj është një këngëtar i njohur. Ardian Qokaj ka mbaruar studimet te Akademia e Arteve dhe jeton ne Tirane. Më datë 20 Dhjetor 2013, Ardian Qokaj publikon videoklipin "Mllef", në bashkëpunim me 52oni & Ges Syla. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Më datë 7 Korrik 2014, Irena Dedvukaj publikojnë videoklipin "Planeti I Dashurise", në bashkëpunim me Ardian Qokaj & Ges....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gerald Zyfi

Endrit Shani

Endrik Beba

Renato Zeqollari

Elis Nova

Febi Shkurti

El Padrino Man

Maringlen Linadi

Bledi Polena

Gentjan Dema

Tags: Ardian Qokaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet