Ardian Qokaj
Ardian Qokaj
Ardian Qokaj
  • Vendlindja:
  •  Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Tetor 1987
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Ardian Qokaj është këngëtar i njohur. Ardian Qokaj ka mbaruar studimet te Akademia e Arteve dhe jeton ne Tirane.

Më datë 20 Dhjetor 2013, Ardian Qokaj publikon videoklipin "Mllef", në bashkëpunim me 52oni & Ges Syla. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja.

Më datë 7 Korrik 2014, Irena Dedvukaj publikojnë videoklipin "Planeti I Dashurise", në bashkëpunim me Ardian Qokaj & Ges.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1