A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Trebicka

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Lac 
  • Age:
  • 52
BIOGRAFIA: Ardian Trebicka is a popular singer of Pop & Easy Listening music. Ardian Trebicka ka mbaruar Academine e Arteve ne Tirane. Bashkeshortja Enkelejda Sefa Trebicka ka mbaruar Liceun dhe Universitetin e Juridikut ne Tirane. Në vitin 1996, Ardian Trebicka publikon albumin "Tango". Në vitin 2001, Ardian Trebicka publikon albumin "Dhe Deti Na Ka Zili". Në vitin 2003, Ardian Trebicka publikon albumin "Do Behem Cigan". Në vitin 2005, Ardian Trebicka publikon albumin "Shkova Ka Dera Jote". Në vitin 2011, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Kthim (2011)

Shkova Ka Dera Jote (2005)

Do Behem Cigan (2003)

Dhe Deti Na Ka Zili (2001)

Tango (1996)


» Add A Song »

E Imja Je
Keshtu Je Ti


Related Artists:

Joe Artid Fejzo

Selami Kolonja

Leonard Bombaj

Rifat Mulaj

Përparim Brati

Thoma Mahilaj

Ferdinant Bjanku

Dritan Jashari

Xhavit Dedej

Gjeto Luca


Tags: Ardian Trebicka, Ardjan Trebicka, Ardian Trebiqka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019