Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardiana Dili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Ardiana Dili është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 26 Mars 2016, Ardiana Dili publikon videoklipin "Rrejshem". Më datë 18 Korrik 2016, Ardiana Dili publikon videoklipin "Eja". Në vitin 2017, Ardiana Dili publikon albumin "Live 2017". Më datë 25 Shkurt 2020, Ardiana Dili publikon videoklipin "Ani Shko"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2017 (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa Jetullahu

Sanije Behrami

Alorja Senko

Edona Hajdini

Hana Zogaj

Dionita Islamaj

Vanesa Nimanaj

Albina Bekteshi

Valbona Sherifi

Elida Daci-Gashi

Tags: Ardiana Dili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet