Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ardiana Martinaj është një këngëtare e njohur. Në vitin 2011, Ardiana Martinaj publikon albumin "Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Live (2011)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ardiana Martinaj

Komente 0