Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Nusja Hyn Te Dera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nusja hyn te dera u kall atmosfera
po bajm mashalla qka po marim na
krushqit jan renis ja paskan msy shpis
kur kan mrri n'mahall gjith para i kan dal

hajde zoti shpis hajt krisja alltis
bane flak e tim se e ke per gzim
hajde zoti shpis hajt krisja alltis
bane flak e tim se e ke per gzim

Me gzim jan tu e prit nusen tue krastit
e bukur pa hile buzt si trendafile
kur nusja merr vallen
e kalli mahallen
me dhandrin perkrah
mashlla o mashalla

hajde zoti shpis hajt krisja alltii
bane flak e tim se e ke per gzim(2).


Ky tekst u dërgua nga  albesi1


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Nusja Hyn Te Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Hyn Te Dera".
3. Video është e këngës "Nusja Hyn Te Dera", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0