Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Qaje Bijo Nanen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

oo 20vjet te nana bi e rrite shtatin per me shku n'der t'huj ooo e me hjek duvakun
sonte nata e fundit qikat ta vun kanen
qaje bijo baben qaje bijo nanen

durt mbshtetun te dera syt mbushur me vaj
oo nuk po i qelet goja ooo me i than udha e mbar

ooo sa shpejt shkoj nata erdh i lumi sabah
qouu syzeza e nanes qouu me bismilah
se na u mbush oborri kerre e muzika
na u mbush em nuse na u mbush me qika

kjan ardh tan met mar o moj drit e hanes
banja hallall babes ooo banja hallall nanes

kan ardh tan met mar o moj drit e hanes
banja hallall babes ooo
banja halllall nanes.


Ardiana Martinaj - Qaje Bijo Nanen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaje Bijo Nanen".
3. Video është e këngës "Qaje Bijo Nanen", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0