Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ardiana Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ardiana Mehmeti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Ardiana Mehmeti merr pjesë në The Voice Of Albania 5. Më datë 19 Tetor 2017, Ardiana Mehmeti publikon videoklipin "Ulu", në bashkëpunim me Binnay. Më datë 2 Shtator 2018, Yanna publikon videoklipin "Don Don". Më datë 28 Qershor 2019, Dalool & Yanna publikojnë videoklipin "In Love". Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Juna Manaj

Samanta

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Viki

Kosovare Xhoni

Kristela Gjoka

Albina Jakupi

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Dr.Nice

Tags: Ardiana Mehmeti, Yanna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet